MALET SKAB, 20. århundrede.

MALET SKAB, 20. århundrede.
4333916. MALET SKAB, 20. århundrede.

109x44 cm, højde 116 cm.

Slid og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

109x44 cm, højde 116 cm.

Slid og slitage.

Antal besøg: 431