ALBERT ENGSTRÖM. litografi, „Midsommer 1904", monogram signeret på tryk A.E.

4333666. ALBERT ENGSTRÖM. litografi, „Midsommer 1904", monogram signeret på tryk A.E.

Dimensioner inklusive ramme 43 x 31,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Pletter.

Kunstner/designer

Albert Engström (1869–1940)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Albert Engström (1869–1940)

Antal besøg: 225