Tre farvede glasvinduer/dekorelementer, 20. århundrede.

4333382. Tre farvede glasvinduer/dekorelementer, 20. århundrede.

Blandt andet dekoration med prins og prinsesse på hesteryg. Ca. 31x32 og 42x36 cm.

Slid og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid og slitage.

Antal besøg: 434