Poseskab, malet fyrretræ, 20. århundrede.

4333348. Poseskab, malet fyrretræ, 20. århundrede.

Postkasse med 18 rum, delvist malet
Længde 60, bredde 36, højde 155 cm.

Manglende nøgleplader, revner, slid.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 486