RING, 18K guld med skåret muslingeskall kamel, kattefod stemplet.

4333039. RING, 18K guld med skåret muslingeskall kamel, kattefod stemplet.

Størrelse ca 18/56.
Vægt 2,4 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse ca 18/56.
Vægt 2,4 gram.

Brugsslitage.

Antal besøg: 245