HARRIET EBELING. Olie på lærred, "Farvekomposition 300676", signeret.

433282. HARRIET EBELING. Olie på lærred, "Farvekomposition 300676", signeret.

44,5 x 54 cm.

Mindre slitage og lidt snavset.

Kunstner/designer

Harriet Ebeling (1932–2014)

Få foretaget en gratis vurdering!

44,5 x 54 cm.

Kunstner/designer

Harriet Ebeling (1932–2014)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.683