FLOOR, England tidligt i det 19. århundrede.

43325. FLOOR, England tidligt i det 19. århundrede.

Eg og mahogni. Malet urskive. Højde 218 cm.

Restaureret, senere sokkel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Restaureret, senere sokkel.

Antal besøg: 1.083