IDA ELEONORA VON SCHULZENHEIM. Olie på Panel, signeret.

433210. IDA ELEONORA VON SCHULZENHEIM. Olie på Panel, signeret.

Herkomst Carin Nilsons atelier. Blomsterstilleben, 31x23 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.301