JOHN JON-AND. PRINT, signeret og dateret-16.

4332026. JOHN JON-AND. PRINT, signeret og dateret-16.

Løst blad
33,5 x 24,5 cm.

Betingelse for brug, pletter.

Kunstner/designer

John Jon-And (1889–1941)

Få foretaget en gratis vurdering!

Løst blad
33,5 x 24,5 cm.

Betingelse for brug, pletter.

Kunstner/designer

John Jon-And (1889–1941)

Antal besøg: 139