DESK MED Essay, gustaviansk stil, 20. århundrede.

433192. DESK MED Essay, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 73 cm, bredde 45 cm, højde 105 cm. Skabsrum skjult bag "falske" bogryg. Intarsiadekor.

Brugsslitage og finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.803