2 par lysestager i messing, 20. århundrede.

4331727. 2 par lysestager i messing, 20. århundrede.

1 par lysestager, G.V. Harnisch Eftf., Danmark, højde 20, diameter 6-9,5 cm
1 par olielamper, højde 7, diameter 12 cm.

Brugstilstand, der mangler top/petroleumsbeholder til lysestager, 1 væge mangler til lamperne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 194