ROLF ANDERSSON. OLIE PÅ LÆRRED, signeret og dateret 67.

4331601. ROLF ANDERSSON. OLIE PÅ LÆRRED, signeret og dateret 67.

50x74 cm
Rammemål 66x90 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

50x74 cm
Rammemål 66x90 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 219