EN MÆNGDE CAPODIMONTE FIGURER.

4331244. EN MÆNGDE CAPODIMONTE FIGURER.

For at inkludere 'En mand steger på åben ild' (Højde 22 cm), 'Boglæsning', 'Sømandsfisker' og forskellige andre figurer, 11 i alt, se online billeder.

Generel alder og håndteringsslitage. Nogle mærker, ridser, tab og skader. Se venligst online billeder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 167