DAVID RALPH SIMPSON (B.1963). PUNCKNOWLE.

4331136. DAVID RALPH SIMPSON (B.1963). PUNCKNOWLE.

Signeret og dateret 98 (indskåret), påskrevet“ Punknowle „[sic] på ramme, olie og sgraffito på bord
17 x 17 cm.; 29,5 x 29,5 cm samlet.

God stand.

Tema

20th Century Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Tema

20th Century Art & Design

Antal besøg: 457