DAVID RALPH SIMPSON (B.1963). BEGONIA II.

4331135. DAVID RALPH SIMPSON (B.1963). BEGONIA II.

Signeret og dateret 95 (indskåret), også signeret og indskrevet verso, olie på lærredstavle
17,5 x 17,5 cm.; 29,5 x 29,5 cm samlet.

Har brug for en let rengøring.

Tema

20th Century Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

20th Century Art & Design

Antal besøg: 384