MIESZKO JABŁOŃSKI. Olie på lærred.

4331068. MIESZKO JABŁOŃSKI. Olie på lærred.

Motiv med kvinde og blomster, signeret,
100x79 cm,
122x100 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

100x79 cm,
122x100 cm.

Mindre overfladeslid.

Adresse

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
Valvet
Antal besøg: 305