ATTILIO PRATELLA. TILSKREVET. Olie på panel.

4331057. ATTILIO PRATELLA. TILSKREVET. Olie på panel.

Strandmotiv, usigneret.
16x28 cm.
29x39 cm.

Slid og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Strandmotiv, usigneret.
16x28 cm.
29x39 cm.

Slid og slitage.

Antal besøg: 328