4330914. CHRIS ORR. BEGRÆNSET UDGAVE GRAVERING.
En indrammet og glaseret gravering med titlen '13 Ladies of pleasure in a seminary' af Chris Orr (f. 1943, britisk) blyant signeret og dateret 1987. Begrænset udgave (14/50). Rammestørrelse: 58,5cm x 64cm.