CHRISS ORR. BEGRÆNSET UDGAVE GRAVERING.

4330897. CHRISS ORR. BEGRÆNSET UDGAVE GRAVERING.

En indrammet og glaseret flerfarvet gravering med titlen 'The Marvellous Melody of Harlequin (from the 18 Dutch Scenario) 'af Chris Orr (f. 1943, britisk) blyant signeret og dateret 1985. Begrænset udgave (20/20). Rammestørrelse: 54,5cm x 77cm.

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 114