CEFERINO OLIVÉ. Tossa de Mar.

CEFERINO OLIVÉ. Tossa de Mar.
4330896. CEFERINO OLIVÉ. Tossa de Mar.

Akvarel på papir
Signeret og dateret 1961
36,5x44,5 cm.

Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Træramme, med akrylglas.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på papir
Signeret og dateret 1961
36,5x44,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 206