4330867. CHRIS ORR. BEGRÆNSET UDGAVE GRAVERING.
En indrammet og glaseret gravering med titlen 'Seven Milk Maids on The Rampage' af Chris Orr (f. 1943, britisk) blyant signeret og dateret 1987. Begrænset udgave (1/50). Rammestørrelse: 47,5cm x 58,5cm.