9 KARAT SMARAGD & DIAMANT KLYNGEØRERINGE.

4330723. 9 KARAT SMARAGD & DIAMANT KLYNGEØRERINGE.

Et par 9 karat gulguld (stemplet 9k) klyngeøreringe med pæreskårne smaragder omgivet af diamanter.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 179