KONSOL, omkring 1900.

KONSOL, omkring 1900.
433059. KONSOL, omkring 1900.

Sortfarvet træ. Højde ca. 21 cm.

Brugsslitage. Indretning mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
433059. KONSOL, omkring 1900.

Antal besøg: 569