BÅLSLEV, sølv med sortfarvet hank, første halvdel af 1800-tallet.

433046. BÅLSLEV, sølv med sortfarvet hank, første halvdel af 1800-tallet.

Forgyldt indvendigt. Længde 36 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 922