TORGNY DUFWA (1876-1960). „Hammerfjeder i Turinge sogn“.

4330216. TORGNY DUFWA (1876-1960). „Hammerfjeder i Turinge sogn“.

Olie på lærred, 64 x 90 cm, inkl. ramme 79 x 102 cm. Signeret og dateret Torgny Dufwa 1926.

Overflade snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overflade snavs.

Antal besøg: 395