EINAR PERSSON litografi 75/300, signeret.

4329854. EINAR PERSSON litografi 75/300, signeret.

„Strømsbro“.
Billedmål 16x50 cm.
Rammemål 31x64 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Strømsbro“.
Billedmål 16x50 cm.
Rammemål 31x64 cm.

Antal besøg: 138