OKÄND KONSTNÄR. akvarel, usigneret.

4329712. OKÄND KONSTNÄR. akvarel, usigneret.

Dimensioner på rammen ca. 31x23 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Genstanden findes i Linköping, Sverige

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Industrigatan 36
582 77 Linköping
Sverige

Placering
TH5
Antal besøg: 42

Andre interessante genstande