GALLERIMATTA, Bochara, Signeret.

4329395. GALLERIMATTA, Bochara, Signeret.

Mål uden frynser ca. 185x65 cm.

slid, aldersslitage, snavs, pletter, løse tråde, flossede vipper vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 285