CARL BERNDTSSON. BESTILTE BÅDE.

4329213. CARL BERNDTSSON. BESTILTE BÅDE.

Olie på lærred.
Signeret C. Berndtsson.
Billedmål 34x90 cm, rammemål 45x103 cm.

Rammeslid.

Kunstner/designer

Carl Berndtsson (1902–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
Signeret C. Berndtsson.

Rammeslid.

Kunstner/designer

Carl Berndtsson (1902–1983)

Antal besøg: 189