Hylde, teaktræ, strengmodel, 20. århundredes anden halvdel.

4328932. Hylde, teaktræ, strengmodel, 20. århundredes anden halvdel.

3 gavle med højde 76, bredde 18 cm
3 hylder med længde 78, bredde 20 cm.

Gavle med malingstab, hylder med mærker, ridser og finertab, fastgørelseselementer med rust.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 189