Hylde, teaktræ, strengmodel, 20. århundredes anden halvdel.

4328745. Hylde, teaktræ, strengmodel, 20. århundredes anden halvdel.

3 gavle med højde 93, bredde 20,5 cm
3 hylder med længde 78, bredde 20 cm.

Beslag rustne, hylder med ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 244