Glasvarer, 28 stk. 20. århundrede.

4328573. Glasvarer, 28 stk. 20. århundrede.

Inkl. Kander, vase m.m.
Højde ca. 3-20 cm.
Diameter ca. 8-10 cm.
Kasse ca. 13x30x50 cm.

Brugsslitage, spåner, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Inkl. Kander, vase m.m.
Højde ca. 3-20 cm.
Diameter ca. 8-10 cm.
Kasse ca. 13x30x50 cm.

Brugsslitage, spåner, snavs.

Antal besøg: 205