TOR-IVAR ANDERSSON akvarel, signeret.

4327954. TOR-IVAR ANDERSSON akvarel, signeret.

„Huse og kirketårne“.
Billedmål 44x36 cm
Rammemål 53x45 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.
Ramme med mindre ridsmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Huse og kirketårne“.
Billedmål 44x36 cm
Rammemål 53x45 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Antal besøg: 166