AMPEL. Alabaster/messing, begyndelsen af 20. århundrede.

4327832. AMPEL. Alabaster/messing, begyndelsen af 20. århundrede.

Loftslampe/loftslampe i alabaster og messing/metal. Med tre lyspunkter.
Højde inkl. ophæng ca. 65 cm, højde 12 cm, diameter 45 cm.

Brugsslitage. Overflade snavs. Ridser, mærker/pletter.
Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 624