OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pige med dukke.

4327780. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pige med dukke.

Olie på plade, 45,5 x 40,5 cm, inklusive ramme 62 x 57 cm. Ufuldstændigt signeret og dateret 1952.

Overfladens snavs, mærker langs kanterne af karmen efter ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 181