TÆPPE, Rölakan, signeret AB.

TÆPPE, Rölakan, signeret AB.
4327229. TÆPPE, Rölakan, signeret AB.

222x146 cm.

Brugsslitage, frynseslid, kantskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

222x146 cm.

Antal besøg: 446