GUITAR, 20. århundrede.

GUITAR, 20. århundrede.
4326654. GUITAR, 20. århundrede.

Seksstrenget.

Længde ca. 105 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Seksstrenget.

Længde ca. 105 cm.

Antal besøg: 232