ORIENTALSKE OBJEKTER, 4 stk., gult metal, 20. årh.

4326325. ORIENTALSKE OBJEKTER, 4 stk., gult metal, 20. årh.

Tekande med varmelegeme, vase, skål med lås, kande.
Højde ca. 17-34,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 17-34,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 145