BESTICKSCHATULL, Sverige, anden halvdel af det 20. århundrede.

432547. BESTICKSCHATULL, Sverige, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bestikkommode med 4 indvendige skuffer og fineret med mahogni og dekoreret med blomster Bredde 49 cm Dybde 35 cm Højde 73,5 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 911