MODESMYKKER, 5 stk., blå i form af et kattehoved.

4325254. MODESMYKKER, 5 stk., blå i form af et kattehoved.

Brocher stemplet „B.S.K.„, øreringe et par, halskæde.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 119