MODESMYKKER, 4 stk., blå Christian Dior.

4325193. MODESMYKKER, 4 stk., blå Christian Dior.

Smykker.
Christian Dior halskæde og to øreringe i original æske.
Halskæde og to øreringe stemplet „Napier“ i æske „Fair Lady“.
Halskæde og to øreringe i æske „Sanderson's“.
Halskæde i ask mærket „Ordiam“.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Smykker.

Mindre slitage.

Antal besøg: 370