HÅNDVÆV, 1700-/20. ÅRH.

HÅNDVÆV, 1700-/20. ÅRH.
4325191. HÅNDVÆV, 1700-/20. ÅRH.

Senere malet.
Højde 30 cm, bredde 21 cm, dybde 12 cm.

Brug og aldersslid, gnidning og mærker. En „spændingsring“ mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Senere malet.

Antal besøg: 142