REOL, fineret Funkis, 1930'erne.

4324532. REOL, fineret Funkis, 1930'erne.

Længde ca. 140 cm. Dybde ca. 30 cm. Højde ca. 85 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Overfladeslid/snavs.
Delvis ormetunge på ryggen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delvis ormetunge på ryggen.

Antal besøg: 335