ANDREAS ERIKSSON (FÖDD 1975). Sammensætning, ætsning.

4324508. ANDREAS ERIKSSON (FÖDD 1975). Sammensætning, ætsning.

Signeret Andreas Eriksson, nummereret 3/7, dateret 2005, ca. 12 x 9 cm, inkl. ramme ca 58 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 232