JØRG JESCHKE. vægskulptur, „view“ signeret, dateret -71.

4323919. JØRG JESCHKE. vægskulptur, „view“ signeret, dateret -71.

ca. 29 x 29 cm.

Ikke indrammet, skader i nederste venstre hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 29 x 29 cm.

Antal besøg: 184