LENA ANSNER. „Det begynder“, litografi, monotype, sigenarad, dateret.

4323779. LENA ANSNER. „Det begynder“, litografi, monotype, sigenarad, dateret.

Bladmål 56x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål 56x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 135