UDENDØRSMØBLER, 3 stk., 20. århundrede.

4323774. UDENDØRSMØBLER, 3 stk., 20. århundrede.

2 stole og et søjlebord
Diameter 52 cm, højde 72 cm
Sædehøjde 41 cm, ryghøjde 86 cm.

Brugsslitage, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 stole og et søjlebord
Diameter 52 cm, højde 72 cm

Brugsslitage, malingstab.

Antal besøg: 523