7 BOGSTAVER, MESSING, TRÆ & BRONZE, 1900-TALETS FØRSTE DEL.

4323618. 7 BOGSTAVER, MESSING, TRÆ & BRONZE, 1900-TALETS FØRSTE DEL.

Længde 24,5-39 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 24,5-39 cm.

Brugsslitage.

Adresse

Clemenstorget 7
222 21 Lund
Sverige

Placering
Visas på begäran 2
Antal besøg: 277