LENA ANSNER. „Hej, hej“, litografi, monotype, signeret.

4323432. LENA ANSNER. „Hej, hej“, litografi, monotype, signeret.

Bladmål 56x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål 56x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 209