OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på pap.

4323232. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på pap.

Sammensætning med trolde.
Monogram signeret EA.
49x34 billedmål, rammemål, 52x37 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning med trolde.
Monogram signeret EA.

Brugsslitage.

Antal besøg: 164